• test

O nas

REM-BUD usługi budowlane

wwwwwWitamy na stronie internetowej firmy budowlanej REM-BUD.

Firma REM-BUD działa w branży budowlanej od 1998 roku. Oferujemy wykonanie kompleksowych remontów domów i mieszkań oraz prac związanych z wykończeniami wnętrz. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. Wykonamy wszelkie prace związane z remontami domów, mieszkań, biur i lokali użytkowych, budynków gospodarczych, itp. Można nam zlecić realizację kompleksowych usług remontowych czy prac wykończeniowych, jak również drobnych napraw. Remonty wykonujemy nie tylko w pobliskim Poznaniu, ale także w całym województwie wielkopolskim.

Jeżeli planują Państwo remont domu lub mieszkania, pozostajemy do dyspozycji. Podejmiemy się wszelkich prac związanych z wykończeniami wnętrz. Służymy Państwu fachową pomocą oraz doradztwem w kwestiach technicznych. Zawsze staramy się dobrać najbardziej optymalne rozwiązania budowlane i remontowe. Nie boimy się innowacji. Stale śledzimy rynek w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań. Działamy zgodnie ze wszystkimi standardami budowlanymi. Zlecenia remontowe realizujemy zarówno w Poznaniu, jak i w mniejszych miejscowościach województwa wielkopolskiego.

Klienci, którzy skorzystali już z naszych usług mogą zapewnić Państwa o naszym profesjonalnym podejściu. Jesteśmy przekonani, ze współpraca z nami przyniesiePaństwu wymierne korzyści. Na każdym etapie realizacji jesteśmy z klientem w stałym kontakcie. Zleceniodawca może kontrolować postępy w budowie czy remoncie. Informujemy o postępach prac, a także o ewentualnych zmianach w projekcie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Zapraszamy do współpracy!

Rem-Bud. Usługi remontowo – budowlane. Zaborowski P.
ul. Puszkina 38
62-030 Luboń
Tel.: 604 241 177
E-mail: alicja_zaborowska@o2.pl